Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Administrator i Menedżer Nieruchomości

Miesięcznik Administrator i Menedżer Nieruchomości adresowany jest do zarządców nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, funkcjonujących m.in. w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych oraz towarzystwach budownictwa społecznego, a także do osób zarządzających nieruchomościami publicznymi.

W każdym numerze specjaliści z różnych dziedzin analizują aspekty prawne zarządzania nieruchomościami, podpowiadają, jak uporać się z trudnymi problemami eksploatacyjnymi, a także nierzadko spornymi kwestiami rozliczeń finansowych i naliczeń podatków.

Administrator, to nie tylko miesięcznik. Redakcja bierze czynny udział w życiu środowiska zarządców i administratorów poprzez uczestnictwo w licznych spotkaniach branżowych, nad którymi obejmuje patronat medialny. Aktualności z branży publikuje codziennie w portalu administrator24.info

To również konferencje, seminaria i szkolenia, których organizatorem jest wydawca miesięcznika Administrator - Grupa MEDIUM.

Szczegóły aktywacji Dostępu online w zakładce "Dostęp online"

Administrator i Menedżer Nieruchomości

Administrator i Menedżer Nieruchomości

Active filters