Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
Urban Survival - Wydanie Specjalne Special OPS
  • Urban Survival - Wydanie Specjalne Special OPS
  • Urban Survival

Urban Survival

46,90 zł
Brutto

 Urban Survival - Wydanie Specjalne Special OPS

Czy jesteś prenumeratorem?
Ilość

Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-03-28

Najnowszy numer Special OPS Extra – Urban Survival zawiera wiedzę, która pomoże Ci przetrwać w kryzysowych czasach związanych z inflacją, wojną w Ukrainie, kryzysem migracyjnym na Białorusi i pandemią.

W Wydaniu Specjalnym – Urban Survival znalazły się artykuły dotyczące fundamentów przetrwania i ewakuacji z miasta, nawet wraz z psem. Poruszone zostały również zagadnienia, jak radzić sobie w sytuacji działania „aktywnego zabójcy” oraz udzielania pierwszej pomocy. W numerze znajdziecie również opisy i pomysły na tworzenie plecaków ucieczkowych oraz nauczycie się jak stać się „szarym człowiekiem” i wtopić w tłum, zachowując maksymalnie funkcjonalne ubranie i wyposażenie. Ponadto znajdziecie również porady, jak przygotować awaryjną kuchenkę spirytusową z puszki i jak przygotować domowe konserwy, które pomogą nam przetrwać.