Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

SPECIAL OPS 3/2022

19,00 zł
Brutto

Magazyn SPECIAL OPS 3/2022

Ilość

Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-01-28

SPECIAL OPS 3/2022

W 3 numerze SPECIAL OPS przeczytacie m.in. obszerny artykuł o jednostce BOPE PMERJ z Rio de Janeiro oraz artykuł płk (rez.) Marcina Szymańskiego pt. „Krwawy Remis”, czyli analizę walk na Ukrainie na przełomie maja i czerwca. Proponujemy też interesujący artykuł Karoliny Wojtasik pt. „Polowanie na terrorystę, który wymknął się spod kontrolioraz wywiad Iwony Szody z Maciejem Szyszką pt. „Medytacja to narzędzie do treningu umysłu”. Jest też recenzja Radosława Tyślewicza pt. „Terakotowa armia nowego wzoru”.

W ramach przeglądu sprzętu przeczytacie o stosowanych w Wojskach Obrony Terytorialnej karabinkach GROT oraz śmigłowcach AW149 „Perkoz”, które trafią na wyposażenie Wojska Polskiego, jest również artykuły o wyposażeniu taktycznym, jakim jestSystem łączności INVISIO”.

W dziale testy sprawdziliśmy dla Was buty Bates Rush Shield i okulary przeciwsłoneczne OPC ALL ROUND. Jest również relacja z odbywających się co dwa lata w Paryżu targów przemysłu zbrojeniowego EUROSATORY 2022.