Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
  • Obniżka

PRZEDSPRZEDAŻ - Kompendium elektryka 2022

36,00 zł
30,00 zł Zniżka 6,00 zł
Brutto

Format: B5, ok. 300 str.

"Kompendium elektryka 2022" to kalendarz na rok 2022 w formacie B5, publikacja przeznaczona dla elektryków, wydawana co roku pod egidą miesięcznika "elektro.info", skierowana bezpośrednio do osób związanych zawodowo z branżą elektroenergetyczną.

Czy jesteś prenumeratorem?
Ilość

Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2021-09-19

"Kompendium elektryka 2022" to kalendarz na rok 2022, publikacja przeznaczona dla elektryków, wydawana co roku pod egidą miesięcznika "elektro.info", skierowana bezpośrednio do osób związanych zawodowo z branżą elektroenergetyczną. To przydatny zbiór wartościowych informacji oraz praktycznych porad dla osób z nią związanych. Każdy miesiąc jest wzbogacony o informacje dotyczące elektroenergetyki: instalacji elektroenergetycznych, systemów gwarantowanego zasilania, ochrony odgromowej, oświetlenia, ochrony przeciwpożarowej, miernictwa. Prezentuje przydatne zasady, ważne wytyczne i przepisy w formie czytelnych tabel i opisów. Umożliwia pozyskanie ważnych informacji od ręki. 

101