Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij
  • Cena promocyjna!

Dostęp dwuletni SPECIAL OPS

160,00 zł
127,50 zł Zniżka 32,50 zł
Brutto

Dostęp na dwa lata do wszystkich treści na portalu SPECIAL OPS

Ilość

Portal koncentruje się na szeroko pojętej tematyce jednostek specjalnych z kraju i zagranicy, wojskowych i policyjnych jednostkach elitarnych (komandosach, spadochroniarzach, oddziałach antyterrorystycznych) oraz wszystkim, co z nimi związane.

Portal poświęcony jednostkom specjalnym, na którym na bieżąco informujemy o najnowszych wydarzeniach z dziedziny sił specjalnych, dotyczących ich działalności w kraju i na świecie.

Publikujemy artykuły analizujące operacje antyterrorystyczne z uwzględnieniem sytuacji międzynarodowej oraz informacje na temat organizacji, taktyki, szkoleń, misji bojowych, życia codziennego jednostek specjalnych oraz  ich uzbrojenia, umundurowania i wyposażenia.

Codziennie zamieszczamy newsy ze świata jednostek specjalnych, działań antyterrorystycznych na tle sytuacji międzynarodowej, recenzje nowości książkowych oraz relacje z wydarzeń branżowych.

Publikujemy również galerie zdjęć zarówno jednostek specjalnych, wyposażenia, jak i z najważniejszych imprez, a także systematycznie aktualizujemy katalog poligonów, strzelnic, szkół wojskowych, czasopism zagranicznych oraz leksykon pojęć związanych ze światem sił specjalnych.

201