Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Obowiązuje od 2023-01-01

Sklep pod internetowym adresem www.wydawniczy.pl jest prowadzony przez Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, nr KRS: 0000438211, z siedzibą w Warszawie, ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa, tel. 22-810 21 24, fax 22-810 27 42. 

NIP: 1132859984, Regon: 146362945

1. ZAMÓWIENIA

Zamówienia od Klientów przyjmowane są przez stronę internetową www.wydawniczy.pl.
Natychmiast po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje mailem potwierdzenie, że zamówienie dotarło do sklepu.
W potwierdzeniu znajduje się numer zamówienia, na który należy się powoływać w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Zamówienia na publikacje umieszczone w ofercie księgarni są przyjmowane również za pośrednictwem: faksu 22-810 27 42 i poczty elektronicznej: e-mail: prenumerata@medium.media.pl.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu.

W przypadku niedostępności części towarów z zamówienia Klient zostaje poinformowany o zaistniałej sytuacji i zdecyduje o sposobie realizacji takiego zamówienia ( częściowa realizacja, lub anulowanie zamówienia).

Jeżeli niedostępny towar to jedyna pozycja w zamówieniu, sklep zastrzega sobie możliwość jego anulowania, o zamówieniu anulowanym z powodu braku towaru klient zostaje poinformowany mailem.

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

Klient poprzez akceptację niniejszego regulaminu wyraża żądanie udokumentowania transakcji fakturą w formie elektronicznej. Klient akceptuje wystawianie i przesyłanie, w tym udostępnianie faktur, jak również ich korekt i duplikatów w formie elektronicznej oraz akceptuje, że formatem elektronicznym będzie format PDF (Portable Document Format).

Zmiany w zamówieniu, łącznie z jego anulowaniem, są możliwe do momentu wystawienia faktury. Zmian można dokonywać za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem prenumerata@medium.media.pl, lub telefonicznie pod numerem: 22-810 21 24

Czas realizacji zamówienia na publikacje znajdujące się na stronie www.wydawniczy.pl to 3-5 dni roboczych. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do chwili wysłania paczki ze sklepu.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy

W przypadku braku zamówionego towaru na magazynie, czas realizacji zamówienia może ulec zmianie na dłuższy, o opóźnieniu w realizacji takiego zamówienia Klient jest informowany e-mailem. 

2. OFERTY SPECJALNE - PRENUMERATA EDUKACYJNA I PRÓBNA

 1. Warunkiem uzyskania prenumeraty edukacyjnej przez uczniów i studentów jest przesłanie ksero legitymacji uczniowskiej lub studenckiej.
 2. Prenumerata próbna skierowana jest do użytkowników, którzy nie korzystali jeszcze z prenumeraty danego czasopisma.

3. RODZAJ I CZAS DOSTAWY

 1. Poczta Polska: 3-5 dni roboczych (dostawa bezpłatna na terenie Polski)
 2. Odbiór osobisty: 1 dzień roboczy
 3. Produkty wirtualne (e-booki, dostęp do portali, e-prenumerata cyfrowa): produkty przesyłamy na podany przez Państwa adres e-mail
 4. InPost przesyłka kurierska lub InPost paczkomaty: możliwa wysyłka tylko wybranych produktów (terminarze, kalendarze, poradniki, dodatki specjalne)
 5. Kurier DHL: możliwa wysyłka wybranych produktów (terminarze, kalendarze, poradniki, dodatki specjalne)
 6. Zamówienia zagraniczne: wysyłka możliwa po uzgodnieniu kosztów - prenumerata@medium.media.pl lub telefonicznie pod numerem: 22-810 21 24
 7. Dodatki do prenumeraty będą wysyłane razem z prenumeratą za pośrednictwem Poczty Polskiej (bezpłatnie na terenie Polski) 

4. FORMY PŁATNOŚCI I KOSZTY PRZESYŁKI

Poczta Polska

 1. płatność przelewem - koszt wysyłki: 0 zł
 2. płatności elektroniczne - koszt wysyłki: 0 zł

Odbiór osobisty

 1. płatność przy odbiorze: 0 zł
 2. płatność przelewem: 0 zł
 3. płatności elektroniczne: 0 zł

InPost Kurier, InPost Paczkomat, Kurier DHL - opłata w/g podanego przy produkcie cennika

W przypadku płatności przelewem wpłat należy dokonywać na konto:

ING Bank Śląski S.A. 14 1050 1025 1000 0090 8188 1402 

5. REKLAMACJE

W przypadku, gdy klient po otrzymaniu przesyłki znajdzie w dostarczonych publikacjach wady techniczne, powinien niezwłocznie zgłosić reklamację za pośrednictwem poczty elektronicznej, e-mail: prenumerata@medium.media.pl. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep reklamowanej przesyłki. Wadliwy towar zostanie wymieniony, a jeżeli nie będzie to możliwe np. z powodu wyczerpania towaru na magazynie, Sklep zwróci wartość równą cenie towaru i kosztom wysyłki.

6. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Klient sklepu może zrezygnować z zakupionej pozycji w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki. Zwracany towar należy odesłać w terminie 14 kolejnych dni wraz z informacją o chęci rezygnacji na adres sklepu. Koszt wysyłki ponosi Klient.

7. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, nr KRS: 0000438211, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel sklepu wydawniczy.pl.

Szczegółowo o Ochronie Danych osobowych piszemy w Polityce Prywatności